Mag mijn werkgever vakantiedagen inhouden tijdens mijn zwangerschaps- of bevallingsverlof ?

Nee, dit is niet toegestaan. Als je werkgever dit toch doet handelt hij in strijd met art. 3:4 van de Wet Arbeid en Zorg (WAZO). Je kunt hem daarop aanspreken en eventueel verdere stappen ondernemen om de vakantiedagen terug te vorderen.